Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu. Rozwiń swoje umiejętności.

CV i List Motywacyjny należy przesyłać na adres: rekrutacja@complexprojekt.pl lub skorzystać z formularza aplikacyjnego

Projektant Drogowy

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów w zakresie dróg, ulic, oraz układów komunikacyjnych
  • weryfikacja rozwiązań projektowych
  • kontakt z Inwestorem ; uzgadnianie rozwiązań projektowych
  • współpraca w projektantami innych branż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności drogowej
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności drogowej, przynależność do PIIB
  • Praktyczna znajomość oprogramowania branżowego: Autocad Civil 3 D ; pakiet MS Ofice
  • Znajomość norm projektowych, przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych
  • Dobra organizacja czasu pracy, współpraca w zespole; umiejętność planowania i delegowania zadań
  •  Zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity ; karta mutisport

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

‹‹Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.››

Zrekrutuj sie online - wystarczy wypełnić formularz

wyślij swoje CV